Tsukerka Пристрасть Parfum — оригінальний парфум

Tsukerka Пристрасть PARFUM

Код товару: 15697
150 грн./ 1 мл
Залишок у флаконі: 16 мл з 20 мл
Група ароматів: Деревинні

Опис Tsukerka Пристрасть Parfum

Tsukerka Пристрасть — інтенсивна, палка та неймовірно енергійна деревно-пряна композиція від українського бренду, що мовою ароматів розповідає історію справжнього кохання та нестримних емоцій (2021, Україна). Цей парфум створений як потужний ольфакторний стимул, що дарує приплив натхнення та підкреслює внутрішню силу свого володаря. Композиція відкривається розкішним і таємничим дуетом солодкуватого жасмину та дорогоцінного шафрану, що створює атмосферу інтриги з перших секунд. У «серці» аромат стає густим і насиченим: тут тепла золотиста амбра зливається зі смолистою живицею ялини, втілюючи глибину та стійкість справжньої пристрасті. Фінальний акорд шляхетного кедра формує впевнений, чистий деревний шлейф, який звучить витончено та доречно у будь-яку пору року.

Піраміда аромату

Верхні ноти: витончений жасмин, пряний шафран.
Середні ноти: сонячна амбра, смола ялини.
Базові ноти: шляхетний білий кедр.

Характер і характеристики

Група: пряні, деревні (смолисті, амброві).
Концепція: «Енергія почуттів»; аромат-маніфест, що відтворює емоційне піднесення та магнетизм, притаманний моменту найвищої пристрасті.
Стать: унісекс. Країна-виробник: Україна. Рік випуску: 2021.

Купити Tsukerka Пристрасть! — це обрати енергійний деревно-пряний еліксир із нотами шафрану та амбри для створення впевненого, яскравого та неймовірно привабливого образу.


Піраміда ароматів

☀️

Верхні ноти

🌸

Серце аромату

🌳

Базові ноти

Характеристики Tsukerka Пристрасть Parfum

БрендTsukerka
Група ароматівДеревинні
СтатьЖіночий
КонцентраціяParfum
Рік випуску2021
КраїнаУкраїна
Об'єм флакону20 мл

Схожі аромати на Tsukerka Пристрасть Parfum

Якщо вам подобаються наведені нижче композиції, цей аромат також може зацікавити завдяки схожому характеру звучання.

M
Maison Francis Kurkdjian
85%схожість
Baccarat Rouge 540
Maison Francis Kurkdjian
  • домінуючий акорд шафрану
  • амброво-деревна база
  • спільний ольфакторний профіль
A
Ajmal
75%схожість
Amber Wood
Ajmal
  • виражені амброві ноти
  • деревний шлейф
  • смолисті відтінки
Чим вони відрізняються? Попри схожий напрямок композиції, цей аромат має власне розкриття, інший баланс нот та індивідуальний характер звучання.

Усі торговельні марки належать їхнім власникам. Назви використовуються виключно для опису ароматичного стилю та характеру композиції.

Часті запитання про Tsukerka Пристрасть Parfum

Які домінуючі ноти визначають характер аромату Tsukerka Пристрасть Parfum?

Характер композиції формується поєднанням квіткових та деревних акордів. У звучанні чітко відчувається витончений жасмин та пряний шафран, які доповнюються глибиною смоли ялини та білого кедра, підкреслених сонячною амброю.

Чи варто обирати розпив аромату Tsukerka Пристрасть Parfum для першого знайомства?

Придбання розпиву є доцільним кроком, якщо ви бажаєте детальніше дослідити розкриття парфуму на вашій шкірі протягом дня. Це дозволить оцінити, як саме поєднуються пряний шафран та смола ялини у динаміці, перш ніж приймати рішення про купівлю повнорозмірного флакона.

До якої категорії належить парфум Tsukerka Пристрасть згідно з ольфакторним складом?

Цей жіночий аромат належить до деревинної групи. Його структура базується на класичних нотах білого кедра та смоли ялини, які створюють впізнаваний профіль, притаманний цій категорії парфумерії.

Як поводяться ноти жасмину та шафрану у цьому ароматі?

Жасмин та шафран створюють початковий контраст між квітковою ніжністю та пряною інтенсивністю. Згодом ці ноти поступово змішуються з базовими акордами білого кедра та смоли ялини, змінюючи загальне сприйняття композиції.

Яким чином сонячна амбра впливає на загальну композицію Tsukerka Пристрасть Parfum?

Сонячна амбра додає композиції теплих відтінків, що врівноважують смолисті ноти ялини та білого кедра. Вона виступає сполучною ланкою між пряним шафраном та квітковим жасмином, роблячи звучання більш цілісним.

Як купити Tsukerka Пристрасть Parfum на розпив?

Ціна на сторінці вказана за 1 мл. Оберіть потрібну кількість мл і порожній флакон відповідного об’єму з нашого каталогу, та додайте обидві позиції до кошика. Можна також взяти залишок у рідному флаконі, якщо він є в наявності.

Як перевірити оригінальність Tsukerka Пристрасть Parfum?

Усі наші парфуми оригінальні. На фото в картці товару є батч-код: його можна перевірити на сервісах перевірки батч-кодів.

Кому підійде Tsukerka Пристрасть Parfum?

Аромат орієнтований на чоловіків та жінок (унісекс); у звучанні переважає група деревних та солодких нот.

Рекомендуємо також

58% збіг
Thierry Mugler Alien Metamorphoses Collector EDP
Thierry Mugler Alien Metamorphoses Collector EDP
85 грн./мл
49% збіг
Jeanne Arthes Amore Mio Garden of Delight EDP
Jeanne Arthes Amore Mio Garden of Delight EDP
15 грн./мл
48% збіг
Новая Заря Торжество (Gala) EDP
Новая Заря Торжество (Gala) EDP
40 грн./шт
45% збіг
My Perfumes Otoori Oud Water Perfume EDP
My Perfumes Otoori Oud Water Perfume EDP
30 грн./мл
43% збіг
Yves Rocher Naturelle Osmanthus EDT 2
Yves Rocher Naturelle Osmanthus EDT 2
500 грн./шт
41% збіг
Lattafa Perfumes Nakahat Al Oud EDP
Lattafa Perfumes Nakahat Al Oud EDP
150 грн./шт
39% збіг
Montale Bakhoor EDP
Montale Bakhoor EDP
150 грн./мл
37% збіг
Ted Lapidus Oud Noir EDP
Ted Lapidus Oud Noir EDP
20 грн./мл
37% збіг
Memo Quartier Latin Eau de Parfum EDP
Memo Quartier Latin Eau de Parfum EDP
100 грн./шт
36% збіг
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Dior EDT
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Dior EDT
100 грн./мл
35% збіг
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Parfum
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Parfum
55 грн./мл
34% збіг
Emper Charm Oud Edition EDP
Emper Charm Oud Edition EDP
75 грн./шт
34% збіг
Tiziana Terenzi Caput Mundi Extrait de Parfum
Tiziana Terenzi Caput Mundi Extrait de Parfum
70 грн./мл
32% збіг
Tiziana Terenzi Ecstasy Parfum
Tiziana Terenzi Ecstasy Parfum
50 грн./мл

Як ми підбираємо схожі аромати

  • Ноти — головне. Найбільше важить база (шлейф), далі серце, потім верхні.
  • Рідкісні ноти важать більше: спільний уд чи шафран говорить про схожість більше, ніж бергамот, який є в половині ароматів.
  • Олфакторна група — невеликий додатковий орієнтир. Жіночі й чоловічі аромати між собою майже не радимо, унісекс — до обох.
  • Відсоток — наскільки збігаються піраміди нот (половина спільних нот → ~50%).
  • Колір: зелений — сильний збіг, жовтий — середній, червоний — слабкий.
  • Показуємо лише те, що є в наявності, кожен аромат — одною карткою.

Відгуки покупців

Будьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

Оцінка: ★★★★★
Aromaway.com.ua
Оформлення замовлення
Tsukerka Пристрасть Parfum
Склад замовлення
Всього:0 грн.
Ваше замовлення
Загальна сума:0 грн.