Montale Sweet Oriental Dream EDP — відливант оригінального парфуму
Montale

Montale Sweet Oriental Dream EDP

Код товару: SKU1098
★★★★★ 5.0 · 4 відг.
860 грн./ шт.
Відливанти: без обмежень по кількості ароматів та мінімальній сумі.
Група ароматів: Східні

Опис Montale Sweet Oriental Dream EDP

Montale Sweet Oriental Dreamсправжній парфумерний делікатес, що нагадує чарівного джина з казок «Тисяча і одна ніч» та втілює найсолодші мрії у реальність. Цей вишуканий східний еліксир від дому Montale запрошує у подорож до казкових країн, де повітря сповнене ароматами традиційних солодощів та розкішних квітів. Композиція огортає свого власника ласкавим гурманським шлейфом, створюючи атмосферу затишку, чарівності та витонченої орієнтальної млості.

Піраміда аромату

Ключові ноти (гурманський акцент): зацукровані троянди, мигдаль, солодке вино, рахат-лукум (нектар, амброзія).

Характер і характеристики

Група: Східний, Гурманський (орієнтований на квіткові та солодкі акорди).
Концепція: «Східна казка»; аромат-ласощі, що майстерно поєднує горіхову терпкість мигдалю з ніжністю пелюсток троянди та цукровою магією рахат-лукуму.
Характеристики: Стать — Унісекс. Країна-виробник — Франція. Власник ТМ — RSS Enterprises.

Купити Montale Sweet Oriental Dream! — це обрати гурманський мигдалево-трояндовий еліксир, що ласкаво запрошує у світ східних мрій та дарує відчуття справжньої ольфакторної насолоди.


Об'єм: 15 мл.

Піраміда ароматів

☀️

Верхні ноти

🌳

Базові ноти

Характеристики Montale Sweet Oriental Dream EDP

БрендMontale
Група ароматівСхідні
СтатьУнісекс
КонцентраціяEDP
Рік випуску2005
КраїнаFrance
Об'єм флакону100 мл

Часті запитання про Montale Sweet Oriental Dream EDP

Скільки коштує розпив Montale Sweet Oriental Dream EDP та покупка залишку у флаконі?

Ціна розпиву становить 860 грн. за 1 мл. Зверніть увагу: залежно від кількості мілілітрів аромату, які ви хочете придбати на розпив, потрібно додатково вибрати порожній флакон з нашого каталогу. Ви також маєте можливість придбати залишок у рідному флаконі (доступно 1 мл). Вартість повного флакона з цим залишком: 860 грн. × 1 мл = 860 грн. (Код товару: SKU1098).

Чи оригінальний парфум Montale Sweet Oriental Dream EDP?

Для нас репутація — важлива, тому ми пропонуємо виключно 100% оригінальну парфумерію. На додаткових фотографіях у картці товару ви знайдете батч-код бренду для самостійної перевірки автентичності аромату.

Кому найкраще підійде Montale Sweet Oriental Dream EDP?

Цей аромат стане чудовим вибором для чоловіків та жінок (унісекс), які віддають перевагу глибокому звучанню східних та квіткових нот. Ось як ми описуємо цей шедевр у каталозі: "Montale Sweet Oriental Dream — справжній парфумерний делікатес, що нагадує чарівного джина з казок «Тисяча і одна ніч» та втілює найсолодші мрії у реальність."

Рекомендуємо також

Як ми підбираємо схожі аромати

  • Ноти — головне. Найбільше важить база (шлейф), далі серце, потім верхні.
  • Олфакторна група і бренд — додаткові орієнтири.
  • Відсоток — скільки нот реально збігається (половина нот → ~50%).
  • Колір: зелений — сильний збіг, жовтий — середній, червоний — слабкий.
  • Парфуми та відливанти підбираються разом.

Відгуки покупців

★★★★★ 5.0 з 5 · 4 відгуків
Arriva★★★★★2018-10-10
Ируся, большое спасибо за чудесные ароматы. Витринка-вкусняшка! Лучшие рекомендации замечательной феечке!
Відповідь магазину: как и всегда- супер-Мега рекомендации!!!!)..Женечка, большое спасибо за заказ, всегда рада тебя видеть!)
4marina4★★★★★2016-12-15
Большое спасибо за обмен и как всегда теплое общение) Удачи Вам и заранее веселых праздников!
Відповідь магазину: с огромным удовольствием, вновь сотрудничаю с Вами!!!)..от всего сердца желаю Любви и Благополучия!!!)..
Topinnainna★★★★★2016-02-26
Ирочка, спасибо Вам за чудесный аромат, за приятное общение и встречу! Честный, порядочный, ответственный Продавец и замечательный Человек! Удачи Вам и до новых встреч!
Відповідь магазину: бесподобно приятный Покупатель!!)..От всей души- РЕКОМЕНДУЮ!))..пусть аромат приносит Вам радость и удовольствие!)..Буду всегда рада встречи с Вами, Инна!)..Всех благ!)..
yuliyazinger★★★★★2015-03-21
Спасибо за заказ. Очень приятный покупатель.
Відповідь магазину: спасибо большое за чудо-парфюмки и мгновенную доставку!)..Всех благ!)..

Залишити відгук

Оцінка:
Aromaway.com.ua
Оформлення замовлення
Montale Sweet Oriental Dream EDP
Склад замовлення
Всього:0 грн.
Ваше замовлення
Загальна сума:0 грн.